Scalamandre SC000227093 Sorrento Linen Damask Mineral Fabric
Your final price is even lower! An additional 10% will be taken off in the cart.
- Regular price
- Sale price
Couldn't load pickup availability
| Brand | Scalamandre Fabric |
| Book / Collection | Scalamandre Fabrics Book 1 |
| Pattern | Sorrento Linen Damask |
| Scalamandre Pattern Number | SC000227093 |
| Color | Mineral |
| Material | 40% Cotton, 40% Viscose, 20% Linen |
| Width | 54.0 in (137.16 cm) |
| Horizontal Repeat | 27.0 in (68.58 cm) |
| Vertical Repeat | 40.0 in (101.6 cm) |